Κυριακή, 3 Ιουλίου 2011

Open Junior Lipton Ice Tea Ν.Επιβατών 2011-Αποτελέσματα 1ης μέρας

Αναδημοσίευση από volleyball.gr

Το πρώτο… πιάτο των αγώνων Juniors στην παραλία Νέων Επιβατών Θεσσαλονίκης ολοκληρώθηκε αργά το απόγευμα χθες, με το βασικό… μενού να ακολουθεί σήμερα Κυριακή, με τη διεξαγωγή προημιτελικών, ημιτελικών και τελικών στις τέσσερις κατηγορίες (αγόρια Κ17, Κ20 και κορίτσια Κ17, Κ20).

Στις κορασίδες, θέση στα ημιτελικά εξασφάλισαν οι Κοκκινάκη Ε. / Ρήγα Ε. (Αθήνα) και Γεωργοπούλου Α. / Λισλεβάντ Θαλασσινού Μ.. Στις νεάνιδες πέρασαν από σήμερα οι Μουστακίδου Μ. / Σπυριάδη Ε. (Περαία Θεσ/νίκης) και Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. (Λαμία).

Απευθείας πρόκριση στους παίδες είχαμε για τους Γιαννέλη Σ. / Κουκούλη Α. (Λαμία) και Πατμανίδη Α. / Kίμπλε N. (Περαία Θεσ/νίκης), ενώ στους έφηβους προκρίθηκαν οι Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. (Πάτρα) και Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. (Κως).

Αναλυτικά τα χθεσινά αποτελέσματα και το σημερινό πρόγραμμα

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

1ος γύρος
Κοκκινάκη Ε. / Ρήγα Ε. vs Αργυροπούλου Μ. / Μπαλδώκα Ε. 2-0 21-6, 21-18
Αλβέρτη Ε. / Σκιτανένκο Ν. vs Βλασερού Γ. / Μολδοβανίδη Τ. 2-0 21-11, 21-08
Γεωργοπούλου Μ. / Οικονομοπούλου Ε. vs Πολίτη Ε. / Σταθούλη Α. 2-0 21-18, 21-10
Καραμανλή Α. / Παπαδοπούλου Ζ. vs Γεωργοπούλου Α. / Λισλεβάντ Θαλασσινού Μ. 0-2 14-21, 14-21

2ος γύρος
Κοκκινάκη Ε. / Ρήγα Ε. vs Αλβέρτη Ε. / Σκιτανένκο Ν. 2-1 13-21, 21-12, 15-12
Γεωργοπούλου Μ. / Οικονομοπούλου Ε. vs Γεωργοπούλου Α. / Λισλεβάντ Θαλασσινού Μ. 0-2 11-21, 17-21

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένες κατατάσσονται 7ες)
Αργυροπούλου Μ. / Μπαλδώκα Ε. vs Βλασερού Γ. / Μολδοβανίδη Τ. 2-1 20-22, 23-21, 15-09
Πολίτη Ε. / Σταθούλη Α. vs Καραμανλή Α. / Παπαδοπούλου Ζ. 0-2 13-21, 18-21

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένες κατατάσσονται 5ες)
Αργυροπούλου Μ. / Μπαλδώκα Ε. (Λάρισα) vs Γεωργοπούλου Μ. / Οικονομοπούλου Ε. (Αθήνα)
Καραμανλή Α. / Παπαδοπούλου Ζ. (Κομοτηνή) vs Αλβέρτη Ε. / Σκιτανένκο Ν. (Αθήνα)

Ημιτελικοί
Κοκκινάκη Ε. / Ρήγα Ε. (Αθήνα) vs Νικητής Αγώνα Νο9
Γεωργοπούλου Α. / Λισλεβάντ Θαλασσινού Μ. (Ηράκλειο) vs Νικητής Αγώνα Νο10

Τελικός
Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12

ΝΕΑΝΙΔΕΣ

1ος γύρος
Μουστακίδου Μ. / Σπυριάδη Ε. vs bye 2-0
Στυλιανού Ε. / Χόχλακα Ε. vs Κίμπλε Σ. / Τζαβαχίδου Ι. 0-2 13-21, 09-21
Αξάρη Α. / Βαλκάνου Λ. vs Κουρβούλη Π. / Τζανάκη Ι. 0-2 15-21, 14-21
bye vs Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. 0-2

2ος γύρος
Μουστακίδου Μ. / Σπυριάδη Ε. vs Κίμπλε Σ. / Τζαβαχίδου Ι. 2-0 21-10, 22-20
Κουρβούλη Π. / Τζανάκη Ι. vs Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. 0-2 19-21, 16-21

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένες κατατάσσονται 7ες)
bye vs Στυλιανού Ε. / Χόχλακα Ε. 0-2
Αξάρη Α. / Βαλκάνου Λ. vs bye 2-0

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένες κατατάσσονται 5ες)
Στυλιανού Ε. / Χόχλακα Ε. (Περαία Θεσ/νίκης) vs Κουρβούλη Π. / Τζανάκη Ι. (Αθήνα)
Αξάρη Α. / Βαλκάνου Λ. (Αθήνα) vs Κίμπλε Σ. / Τζαβαχίδου Ι. (Περαία Θεσ/νίκης) 

Ημιτελικοί
Μουστακίδου Μ. / Σπυριάδη Ε. (Περαία Θεσ/νίκης) vs Νικητής Αγώνα Νο9
Κίτσου Γ. / Παπακωνσταντίνου Ε. (Λαμία) vs Νικητής Αγώνα Νο10

Τελικός
Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12



ΠΑΙΔΕΣ

1ος γύρος
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. vs Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. 2-0 21-2, 21-3
Κουκούλης Αθ. / Παναγής Κ. vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. 0-2 12-21, 7-21
Καρράς Κ. / Νικολακόπουλος Φ. vs Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. 0-2 4-21, 8-21
Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. vs Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. 0-2 13-21, 15-21

2ος γύρος
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. 2-0 22-20, 21-19
Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. vs Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. 0-2 12-21, 13-21

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι)
Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. vs Κουκούλης Αθ. / Παναγής Κ. 2-0 21-08, 21-10
Καρράς Κ. / Νικολακόπουλος Φ. vs Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. 1-2 17-21, 21-16, 08-15

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι)
Κοντούλης Γ. / Ντάλλας Γ. (Αθήνα) vs Παϊδιαδίτης Η. / Τσιούμας Γ. (Λαμία)
Καρούσης Μ. / Κουρτίδης Σ. (Θεσσαλονίκη) vs Αναστασιάδης Γ. / Καμπούρης Γ. (Αθήνα)

Ημιτελικοί
Γιαννέλης Σ. / Κουκούλης Α. (Λαμία) vs Νικητής Αγώνα Νο9
Πατμανίδης Α. / Kίμπλε N. (Περαία Θεσ/νίκης) vs Νικητής Αγώνα Νο10

Τελικός
Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12

ΕΦΗΒΟΙ

1ος γύρος
Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. vs bye 2-0
Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. vs Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. 0-2 13-21, 18-21
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. vs Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. 1-2 13-21, 21-16, 11-15
Ζαρίφης Ν. / Ραβονίκου Π. vs Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. 0-2 3-21, 11-21

2ος γύρος
Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. vs Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. 0-2 17-21, 17-21
Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. vs Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. 1-2 22-20, 19-21, 13-15

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 7οι)
bye vs Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. 0-2
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. vs Ζαρίφης Ν. / Ραβονίκου Π. 2-0 21-09, 21-06

Ταμπλό ηττημένων (οι ηττημένοι κατατάσσονται 5οι)
Κορώνας Χ. / Παπαδόπουλος Γ. (Σέρρες) vs Αλτάνης Χ. / Τσαδήμας Θ. (Λαμία)
Χειμωνέτος Ο. / Γκάνεφ Ντ. (Ρόδος) vs Μπλάιθε Λ. / Ραβονίκου Ρ. (Περαία Θεσ/νίκης)

Ημιτελικοί
Βαλσαμής Δ. / Κάνας Σ. (Πάτρα) vs Νικητής Αγώνα Νο9
Βραχνάς Ι. / Παππουλής Κ. (Κως) vs Νικητής Αγώνα Νο10

Τελικός
Νικητής Αγώνα Νο11 vs Νικητής Αγώνα Νο12

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Σημείωση: Μόνο ένα μέλος αυτού του ιστολογίου μπορεί να αναρτήσει σχόλιο.